Label
  SiteMap | English ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۲ مهر
   درباره IAPME
  گالری تصویری
  آمار سایت

امروز 139
ماه جاری 21234
کل مراجعات 233030

  اخبار
  چاپ برگشت

سخنرانی جناب آقای دکتر سید رضا مظهری با موضوع E-Health

چکیده سخنرانی:

جلسه با حضور آقای دکتر مظهری و جمعی از اساتید و دستیاران گروه اقتصاد و مدیریت دارو دانشکده­های تهران و بهشتی به همراه سایر دانشجویان علاقه­مند در سالن کنفرانس ریاست دانشکده داروسازی شهید بهشتی برگزار شد.

در حال حاضر بیش از 300 سامانه ثبت اطلاعات در کشور وجود دارد که برای بهره برداری حداکثری از این منابع اطلاعاتی نیازمند یکپارچه­سازی اطلاعات در نظام سلامت است. اصلی مهم در این سیستم­های اطلاع رسانی لزوم فرایند محور بودن این سیستم هاست تا بدین وسیله دیگر نیازی به ثبت مجدد اطلاعات نبوده و امکان دست بردن یا خطا در اطلاعات کاهش یابد و بتوان بسیاری از فرایندها را بدین طریق به صورت دقیق کنترل نمود.

بدین منظور نیازمند تمرکز بر روی استانداردهای جامع یکپارچه جریان کار (و نه فقط تبادل داده) هستیم. برای اجرای این فرایندهای ریشه­ای محور به مدیرانی فداکار نیاز است که از میل رسیدن هرچه سریع­تر به نتیجه گذشته و برای بنا نهادن پایه ای مستحکم برای نظام سلامت تلاش می­کنند.

در ادامه به بررسی توانمندی­های کنونی با اشاره به طرح برکت تل (به خصوص در شهرستان پاوه) و توانمندی­های موجود در زمینه telemedicine  پرداخته شد.


1397/09/20

صنعت دولت دانشگاه
اخبار

ورود اعضا

نام کاربری :
کلمه عبور :
  
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.

سایتهای مرتبط