Label
  SiteMap | English ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد
   برنامه های آموزشی
  گالری تصویری
  آمار سایت

امروز 94
ماه جاری 20468
کل مراجعات 219608

 برنامه های آموزشی
 ارسال چاپ برگشت

انجمن علمی مدیریت و اقتصاد دارویی ایران با هدف توسعه و نهادینه سازی علوم مدیریتی و اقتصادی و بر اساس رسالت تدوین شده، دوره های آموزشی مرتبط با نیاز صنعت داروسازی و داروسازان شاغل در داروخانه  کشور را در قالب سمینار، بازآموزی، دوره های کوتاه مدت، بلند مدت و به صورت درون و برون سازمانی برگزار می نماید. این دوره ها توسط متخصصین و اساتید برجسته علوم مدیریت و اقتصاد دارویی تدریس می گردند.

از جمله فعالیت های آموزشی صورت گرفته برای شاغلین در صنعت برگزاری دو دوره کارگاه آموزشی تدوین کسب و کار (Business Plan)، برگزاری کارگاه آموزشی انتقال فن آوری و قراردادهای تبادل در صنعت دارو، دوره های آموزشی استراتژیک داروئی، بازاریابی و MBA دارویی می باشد.

همچنین برای داروسازان شاغل در داروخانه دوره های مدیریتی کاربردی از جمله کاربرد کامپیوتر در داوخانه و مهارتهای مدیریتی داروساز در داروخانه و ... تا کنون به صورت  مدون و غیر مدون برگزار گردیده است.

لازم به ذکر است انجمن علمی مدیریت و اقتصاد دارو در نظر دارد در جهت آسایش متقاضیان ، دوره های خود را به صورت مجازی از طریق همین سایت برای جویندگان علم و دانش قرار دهد.

به عزیزانی که در این دوره های آموزشی شرکت می نمایند، گواهی پایان دوره توسط انجمن علمی مدیریت و اقتصاد دارو تقدیم می گردد..

لذا از آندسته از عزیزان شاغل در صنعت و داروخانه  که مایل به برگزاری دوره های آموزشی متناسب با نیاز خود می باشند دعوت بعمل می آید تا با دبیرخانه انجمن تماس گرفته و نیازهای آموزشی خود را مطرح نمایند.صنعت دولت دانشگاه
اخبار

چهارمین کنگره سلامت مردان
دوره یک روزه تحلیل اثر بودجه ای داروها
ضرورت ارسال گزارشات عوارض دارویی و اشتباهات مرتبط با مصرف فراووده های سلامت
سخنرانی دکتر حمیدرضا صفی خانی با موضوع رویکرد های مختلف در تعیین بسته پایه خدمات سلامت با اولویت دارو
سخنرانی جناب آقای دکتر سید رضا مظهری با موضوع E-Health
سخنرانی جناب آقای دکتر شهرام توفیقی با موضوع کاربرد متدولوژی ECEA در ارزیابی اقتصادی سلامت
سخنرانی جناب آقای دکتر فریدون مهبودی با موضوع جهت گیری داروهای بیولوژیک در آینده
ورود اعضا

نام کاربری :
کلمه عبور :
  
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.

سایتهای مرتبط